Advert

SİYER-İNEBİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Alaçam Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) düzenlediği Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

 SİYER-İNEBİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Yarışma Ödülleri; Siyer Nebi Yarışmasında Ödüllendirmeler Her Bir Kategori Ayrı Olmak Üzere Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkezi Tarafından Yapılmıştır. Sınava Giren Öğrencilerin Puanı Hem İl Bazında Hem de Türkiye Bazında Değerlendirilmeye Tabi Tutulmuştur. Yarışmanın Para Ödülleri Öğrencilere İlçe Temsilcisi İsmail Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte öğrencilerin bulunduğu okullarda takdim edildi.

İlçe Temsilcisi İsmail Şahin İlçe genelinde toplam 109 lise öğrencisinin katıldığı yarışmada, “Efendimizin İzinde” Bilgi Yarışmasına İlçe Geneli Tüm Lise Öğrencileri Katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Yarışmaya katılan öğrencilerimizin bir, iki ve üçüncüleri şöyle olmuştur. Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri 1. Havva Sobacı, 2. Uğurcan Yılmaz,3. Dilara Azra Ak. Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi 1. Muhammed Gün, 2. Eyüp Enes Akgün, 3. Recep Gün. Alaçam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1. Ebrar Tıngır, Zeynep Afşar, Rukiye Toyran. Şehit Erdal Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1. Abdulkerim Atasoy, Mehmet Akgül, Sevda Coşgun olmuşlardır.

İlçe Temsilcisi İsmail Şahin, Öğrencilerimize bundan sonraki öğrencilik hayatlarında başarılar diler, bizlere maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve perde arkasında kalan gönül dostlarına sonsuz teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI