Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI BİR İLKE İMZA ATTI

21-25 Ocak tarihleri arasında Mersin de yapılan Raffa Türkiye Şampiyonasında Alaçamspor Bocce takımı Samsun iline Raffa dalında ilk kez Türkiye derecesi getirdi.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI BİR İLKE İMZA ATTI

Genç Erkekler kategorisinde Samsun adına Türkiye Şampiyonasına katılan Görkem Duran ve Muhammet Furkan Ak’tan oluşan Alaçamspor Bocce takımı sporcuları Türkiye 3.sü olarak Samsun a döndüler.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir Aylarca süren yoğun bir antreman programı ile Türkiye Şampiyonasına hazırlandık. Samsun iline genç erkekler kategorisinde ilk kez derece getirmenin gururunu yaşıyoruz. Derece yapan sporcularım inşallah milli takım seçmelerini de kazanarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir. Sporcularımın hepsi Alaçam’ın köylerinde yaşayan gençlerden oluşuyor. Bizim gençlerimiz çok yetenekli destek verilip sahip çıkılırsa ülkemize birçok Dünya ve Avrupa şampiyonluğu getireceğine inancım tamdır. Ülkemize Ekim ayında İspanya da Avrupa şampiyonluğu getiren Alaçamspor bocce takımı sporcularına inşallah Dünya şampiyonluğunu da getirmeleri nasip olur. Bize destek veren herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Genç Erkekler Raffa Türkiye Şampiyonasında derece yapan iller 1.Bursa, 2. Mersin, 3. Samsun Alaçamspor takımları oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI