Advert

YAKAKENT BELEDİYESİ’NDEN HOŞ GELDİN BEBEK PROJESİ DEVAM EDİYOR

Yakakent Belediyesi tarafından 2017 yılında başlatılan ve pandemi dönemine kadar devam edilip salgın dolayısıyla ara verilen sosyal proje "Hoşgeldin Bebek" projesi kaldığı yerden devam ediyor.

YAKAKENT BELEDİYESİ’NDEN HOŞ GELDİN BEBEK PROJESİ DEVAM EDİYOR

Yakakent Belediyesi tarafından 2017 yılında başlatılan ve pandemi dönemine kadar devam edilip salgın dolayısıyla ara verilen sosyal proje "Hoşgeldin Bebek" projesi kaldığı yerden devam ediyor. Proje kapsamında Yakakent ilçesinde yaklaşık 200 yeni doğan bebek evlerinde ziyaret edilerek hediyeleri takdim ediliyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'nın eşi Nezahat Kıyma, Meclis üyeleri Naile Yetmişbir ve Muhtaber Çevik "Hoşgeldin Bebek’’ projesi kapsamında Erdoğan & Duygu Özdemir çiftinin kızı Ahsen Özdemir'i, Okan & Elif Kıdıl çiftinin kızı Ravzanur Kıdıl'ı, Samet & Leyla Danacı çiftinin kızı Bade Danacı'yı, Osman & Dilek Gök çiftinin oğulları Umut Yağız ve Polat Gök'ü evlerinde ziyaret ederek ailelerin mutluluklarına ortak oldular.

Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ise proje ile ilgili “Her yeni doğan bebek yarına bir umut, geleceği aydınlatacak yeni bir ışıktır. Ailelerimizin bu güzel günlerinde yanlarında olmak bizim için de ayrıcalık. Tüm yavrularımıza sağlıklı uzun bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI