Advert

ZABITA’DAN FIRINLARA DENETİM

Alaçam Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, ilçe genelinde faaliyet gösteren fırınlarda hijyen, ekmek gramaj ve fiyat tarifesi denetimi gerçekleştirdi.

ZABITA’DAN FIRINLARA DENETİM

Alaçam Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların sağlıklı gıda tüketmesi için ilçede düzenli olarak denetimlerini sürdürüyor. Belediye Başkanı İlyas Acar, talimatıyla halk sağlığını korumak için çalışan ekipler; vatandaşların daha hijyenik ve standartlara uygun ekmek tüketmesi amacıyla ilçedeki fırınlarda denetim gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde ekmeklerin gramajları ve genel temizlikler kontrol edildi.

Vatandaşların sağlığını korumak için gıda denetimlerini sıkılaştırdıklarını ifade eden Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, “Hemşerilerimizin sağlıklı ve kaliteli hizmet alabilmesi için denetimlerimizi periyodik olarak sürdürüyoruz. Yapılan denetimler cezalandırmadan çok esnafımızı ve vatandaşlarımızı bilinçlendirmeye ve yaşanan aksaklıkların giderilmesine yönelik olarak gerçekleştiriliyor. Halk sağlığını tehdit eden unsurların önüne geçmek için de çalışmalarımız devam edecek. Bu konuda hassasiyet göstererek kurallara riayet eden esnaflarımıza teşekkür ediyorum. ” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI