Advert

ALAÇAM HALK EĞİTİMİ MERKEZİ DEPREMZEDELERE UYKU TULUMU DİKTİ

6 Şubat 2023 Pazartesi günü sabaha karşı 04.17’de ve Pazartesi günü ikinci deprem saat 13.00 civarında 10 İlimizi kapsayan deprem bölgesine yardımlar devam ediyor.

ALAÇAM HALK EĞİTİMİ MERKEZİ DEPREMZEDELERE UYKU TULUMU DİKTİ

6 Şubat 2023 Pazartesi günü sabaha karşı 04.17’de ve Pazartesi günü ikinci deprem saat 13.00 civarında 10 İlimizi kapsayan deprem bölgesine yardımlar gitmeye devam edilirken, Alaçam Halk Eğitimi Merkezinde usta öğreticiler deprem bölgesindeki hava şartlarını göz önüne alarak depremzedeler için uyku tulumu ürettiler.

Alaçam’dan deprem bölgesine her türlü yardımlar gitmeye devam edilirken, Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde çalışan usta öğreticiler deprem bölgesindeki hava şartlarını göz önüne alarak hafta sonu cumartesi ve Pazar günü mesai yaparak depremzedeler için uyku tulumu diktiler. Alaçam İlçe Halk Eğitim Merkezi'nin 15 usta öğreticisi, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönderilen kumaşlardan uyku tulumu diktiler. Alaçam Halk Eğitimi Merkezinde usta öğreticiler tarafından deprem bölgesinde bulunan vatandaşlar için dikilen uyku tulumlarını hafta sonu yoğun bir çalışma ile hazırlanarak Pazartesi günü Samsun AFAD yetkililerine teslim edildi. Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ersin İleri, Başta bizleri her konuda destekleyen ilçe Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Resul Özkurt beye teşekkür edenim. "Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve kumaşları bizlere ulaştırılan uyku tulumlarını deprem bölgesine gönderilmek üzere dikilmektedir bu süreç ihtiyaç doğrultusunda devam edecektir Alaçam Halk Eğitimi Merkezi 40 adet uyku tulumu deprem bölgesine gönderilmek üzere hazırlanmıştır" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI