Advert

BAŞKAN KIYMA İLÇEYE GELEN DEPREMZEDE AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve eşi Nezahat Kıyma ile birlikte, Yakakent’e Gelen Depremzede Ailelerini Ziyaret Etti.

BAŞKAN KIYMA İLÇEYE GELEN DEPREMZEDE AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, tüm Türkiye’yi derinden sarsan Kahramanmaraş depremlerinin ardından Yakakent ilçesindeki depremzede ailelerini ziyaret ederek onları yalnız bırakmadı.

Deprem bölgesinden gelen ve çeşitli mahallelere yerleşen depremzede aileleri bir an olsun yalnız bırakmayacaklarını, sevgi kenti Yakakent’in sıcaklığını her daim hissettireceklerini kaydeden Başkan Kıyma, “Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan, 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından depremden etkilenen bazı vatandaşlar ilçemize gelerek yerleştiler. Yakakentimize gelen depremzedeler ile ilgili olarak ihtiyaçlarının karşılanması noktasında belediyemizin mutlaka bilgilendirilmesini talep ettik. Eğer yakınlarının yanına yerleşen depremzedeler konusunda bilgi verilirse Yakakent Belediyesi olarak elimizden gelen tüm imkanları seferber etmeye hazırız” dedi.

Başkan Kıyma, Yakakent Belediyesi olarak depremin ilk anından itibaren bölgeye iş makinesi, araç, gereç ve personel ile duyarlı Yakakent halkının yardımları ile toplanan malzemeleri ulaştırdıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Kıyma, “Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Yakakkent halkımıza teşekkür ediyorum. Depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI