Advert

KAYMAKAM KILIÇ 8 MART'TA ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI

Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret etti.

KAYMAKAM KILIÇ 8 MART'TA ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI

Kaymakam Kılıç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de görev alanlarındaki kadınların ve şehit yakını aileleri ziyaret ederek Dünya Kadınlar Gününü tebrik edip gül takdim etti.

Kaymakam Kılıç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Şehit Ailelerini ikamet ettikleri konutlarında ziyaret etti. Dünya Kadınlar Günü kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de görev alanlarındaki kadınların ve şehit yakını aileleri ziyaret ederek Dünya Kadınlar Gününü tebrik edip gül takdim etti.

Vatan ve mukaddesat uğruna şahadete eren kahraman şehitlerin herkesin gönlünde müstesna bir yeri olduğunu belirten Kaymakam Kılıç, “Aziz şehitlerimize ne kadar minnet ve şükran duysak azdır. Şehit yakınlarına ve gazilerimize minnettarız.

Sizler baş tacımızsınız

Derdiniz bizim derdimizdir. Kapımız ve gönlümüz sizlere sonuna kadar açıktır. Devletimizin imkânları dahilinde her zaman yanınızdayız. Bu duygu ve düşüncelerle başta tüm şehit anneleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Kılıç, Şehit Annelerine çiçek ve hediyeler takdim ederek, günlerini kutladı. Şehit anneleri ve aileleriyle yakından ilgilenen Kaymakam Kılıç ,Şehitleri rahmet ve saygıyla andıklarını belirterek, şehit ailelerine minnet duygularını iletti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI