Advert

ALAÇAM GEYİKKOŞAN SPOR KULÜBÜ AÇILDI

Alaçam'da sportif faaliyetlere olan ilgi dolayısıyla güreşe ağırlık olarak sportif faaliyetler altında Alaçam Geyikkoşan Spor Kulübü dualarla açılışı yapıldı.

ALAÇAM GEYİKKOŞAN SPOR KULÜBÜ AÇILDI

22 Mart 2023 Çarşamba günü saat 12,30’da Alaçam Geyikkoşan Spor Kulüp binasında dualarla açılışı yapıldı. Açılışa, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Müftüsü Orhan Bal, Malmüdürü Hamza Eker, Siyasi Parti Temsilcileri, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Geyikkoşan Ağası Turgut Şahin, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşların katılı ile Alaçamspor Kulübü üzerde faaliyet hayatına başladı.

Açılış konuşmasını Kulüp Başkanı Sabahattin İnce yaparak şunları söyledi: İlçemizde çeşitli dallarda faaliyet gösterecek olan kulübümüz ağırlıklı olarak güreş dalında faaliyetlerini sürdürecek. İlçemizde diğer spor dallarına rağmen güreşe daha fazla ilgi olduğunu söyledi. İlçemizde sporcu yetiştirme ve çocuklarımızın sosyalleşmesini sağlamak için spora olan gerekli yatırımları yapıyoruz Kulübümüzün kuruluşunda bize destek olan ve her daim yanımızda bulunan yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum.  Aynı zamanda ilçemiz halkına ve esnafına da katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI