Advert

KAYMAKAM ZAMAN’A FİDAN HEDİYE ETTİLER

Alaçam Orman İşletme Müdürü Ali Hakan Çelik, Dünya Ormancılık Günü kapsamında İlçe Kaymakamı Fikret Zaman’ı makamında ziyaret ederek fidan hediye etti.

KAYMAKAM ZAMAN’A FİDAN HEDİYE ETTİLER

Alaçam Orman İşletme Müdürü Ali Hakan Çelik,  İlçede sürdürülen faaliyetler ve planlanan çalışmalar hakkında Kaymakam Zaman’a bilgi verdi. Kaymakam Zaman, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirtirken ziyaret münasebetiyle Orman İşletme Müdürü ve heyetine teşekkür etti.

Alaçam Orman İşletme Müdürü Ali Hakan Çelik, “21-26 Mart Dünya Ormancılık Haftası münasebetiyle orman işletme müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaları burada sergiledik. Ormanlarımıza bakım yaparak, fidanlarımızı dikerek daha güzel ve yeşil bir Alaçam için çalışmalarımız devam edecektir. Tabi bunun yanında orman yangınlarımızda oluyor. Bu kapsamda olağanüstü gayretle mücadele etme çabası içerisindeyiz. Bu konuda vatandaşlarımıza da görev düşmekte Ormanlık alanlarda biraz daha dikkatli olunmalı. Alaçam halkımız yeşile duyarlı. Daha da duyarlı hale gelerek İnşallah hep birlikte yangınların önüne geçmek için gayret gösterelim. Canla başla gayret eden tüm ekiplerimizi kutluyorum”

Alaçam Orman İşletme Müdürlüğünce "Ormancılık haftası" münasebetiyle;  22 Mart 2023 Çarşamba günü saat 11:00'da ilçemiz cumhuriyet meydanında fidan dağıtımı etkinliği düzenlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI