Advert

HÜSEYİN SÖNMEZ GÜVEN TAZELEDİ

Alaçam Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Mevcut Başkan Hüseyin Sönmez güven tazeledi.

HÜSEYİN SÖNMEZ GÜVEN TAZELEDİ

Alaçam Ziraat Odası Toplantı salonunda düzenlenen Genel Kurul toplantısı iki adayın yarışması sonucu Mevcut Başkan Hüseyin Sönmez 36 Özgür Ak 27 oy aldı. Yapılan Genel Kurulda Divan Başkanlığına Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, üyeliklere ise Alaçamspor Kulübü Başkanı Özcan Nazlım ve Hadi Tarhan seçilerek divan kurulu yerini aldı. Divan kurulu Başkanı Vedat Özyılmaz, Seçimin birlik ve beraberlik içerisinde yapılması ve kazananın yine Alaçam olacağını belirterek Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Açılış konuşmasını Dernek yönetim kurulu üyesi Süleyman Sevinç yaparak katılım sağlayan muhtarlara, siyasi parti temsilcilerine ve misafirlere hoş geldiniz temennisinde bulundu.

Divan kurulu Başkanı Vedat Özyılmaz, Alaçam Muhtarlar Derneğinin gelir gider tablolarının okunması ve gelecek iki yılın tahmini bütçesinin okunması talebinde bulundu. Okunan gelir gider ve tahmini bütçe katılımcı muhtarların oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra adaylara söz veren divan kurulu Başkanı Vedat Özyılmaz, Adaylardan Hüseyin Sönmez’e söz verdi. Sönmez konuşmasında, "Birlik ve beraberlik içinde sürdürdüğüm iki yıllık dernek başkanlığı görevini yönetim kurulu üyelerim ile birlikte sizlere ilçemize ve mahallelerimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz. Her daim üyelerimiz ile birlikte kahvaltı ve yemek programları düzenledik, Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği olarak her yıl gerçekleştirilen tarım fuarı ve yağlı pehlivan güreşleri organizasyonu yaptık. Yapmış olduğumuz organizasyonları biz yalnız yapmadık hep birlikte yaparak ilçemizi tüm dünyaya tanıtmaya çalıştık dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi: 63 Mahalle Muhtarının oy kullandığı Olağan Genel Kurulda mevcut başkan Hüseyin Sönmez 36 oy, ikinci aday Özgür Ak 27 oy aldı.

Seçim sonrası bir teşekkür konuşması yapan Başkan Hüseyin Sönmez “Bugün gerçekleştirilen genel kurul sonucunda güven tazeleyerek yeniden Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanlığı görevine seçilmiş bulunmaktayım.  Kongremize katılım sağlayan Sivil Toplum Kuruluşlarına, Siyasi Parti Temsilcilerine, Muhtarlarımıza, yeni yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim dedi.

 Hüseyin Sönmez’in yeni yönetim kurulu üyeleri şöyle oluştu: Başkan Hüseyin Sönmez, Üyeler, Süleyman Sevinç, Kaya Asan, Mustafa Anakök, Arif Anarat, Mustafa Kartal, Ahmet Doğan oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI