Advert

ORMAN İŞLETME MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANDI

İlçemizde uzun yıllar Alaçam Orman İşletme Şefi olarak başarılı görevler icra eden Eyüp Can Çarkacı Alaçam İlçe Orman İşletme Şefliği, Alaçam İlçe Orman Müdürlüğü olduktan sonra Müdür yardımcılığı görevini vekaleten yürütüyordu, asaletinin onaylanmasından

ORMAN İŞLETME MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANDI

İlçemizde uzun yıllar Alaçam Orman İşletme Şefi olarak başarılı görevler icra eden Eyüp Can Çarkacı Alaçam İlçe Orman İşletme Şefliği, Alaçam İlçe Orman Müdürlüğü olduktan sonra Müdür yardımcılığı görevini vekaleten yürütüyordu, asaletinin onaylanmasından sonra Eyüp Can Çarkacı artık Alaçam Orman İşletme Müdür yardımcısı olarak göreve başladı.

Konu ile ilgili olarak Eyüp Can Çarkacı Sosyal Medya hesabından şu açıklamayı yaptı; Mesleğin en zevkli kısmının, 14 yıl boyunca bilfiil ifa etmiş olduğum Bölge Şefliği görevinin sonuna geldik. Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğü personeli iken, Makamın takdiri ve Genel Müdürlüğümüzün olurlarıyla; Geldiğimiz günden beri her işinde ve kuruluşunda çok emeğimiz olan Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü'nde, 2 yıl da vekaleten yürüttüğüm İşletme Müdür Yardımcılığı görevine atanmış bulunmaktayım. Rabbim bizi ve bize güvenenleri utandırmasın inşallah dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI