Advert

KAYMAKAM ZAMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman şehit ve gazi aileleriyle iftar yemeğinde buluştu.

KAYMAKAM ZAMAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman "Bu vatan uğruna canlarını seve seve veren şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. Onların yakınları olarak, biz sizleri emanetimiz olarak görüyoruz" ifadelerini kullandı.

Alaçam Öğretmenevi ASO Müdürlüğünde düzenlenen iftar yemeğinde ezanın okunmasıyla başlayan iftar yemeği sohbet havasında geçti. Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman iftar yemeğine katılan tüm şehit aileleri ve gazilerin masalarını bir bir dolaşıp dert ve dileklerini sorarken diğer yetkililerde aynı şekilde şehit aileleri ve gazilerin taleplerini dinledi.

İftar programında konuşan Kaymakamı Zaman; "Aziz şehitlerimizin çok değerli aileleri, anne babaları, evlatları, kardeşleri, kahraman gazilerimiz. Bu anlamlı iftar sofrasını sizlerle birlikte paylaşmaktan büyük bir onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bugün bu cennet vatanda Türkiye Cumhuriyeti'nin şanlı, şerefli bireyleri olarak huzur içerisinde yaşayabiliyorsak; bu vatanı, bayrağı, ezanı ve bütün kutsal değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin sayesindedir. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve bu kutsal değerler uğruna bize bu vatanı, bu coğrafyayı emanet eden tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle saygıyla anıyor, gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Rabbim hem onlardan hem de siz değerli ailelerinden razı olsun. Manevi iklimin ağır bastığı bu iftar akşamında bizleri kırmayarak geldiğiniz, teşrif ettiğiniz için her birinize şükranlarımı, saygılarımı sunuyorum. Rabbimden tüm şehitlerimize ve deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, kahraman gazilerimize uzun ömürler diliyorum" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI