Advert

VALİ DAĞLI’NIN ‘TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 178. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ’ KUTLAMA MESAJI

Ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlayan, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini koruyan, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele eden, gücünü yasalardan, desteğini de asil milletimizden alan Türk Polis Teşkilatımız

VALİ DAĞLI’NIN ‘TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 178. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ’ KUTLAMA MESAJI

Ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlayan, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini koruyan, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele eden, gücünü yasalardan, desteğini de asil milletimizden alan Türk Polis Teşkilatımızın 178’nci kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.

Gelişen teknolojiyle eş zamanlı olarak sürekli kendini yenileyen, emniyet ve güvenlik alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek suç ve suçlularla mücadelede üstün başarılar elde eden Türk Polis Teşkilatı, Aziz Türk Milleti'nin gönlünde müstesna bir yer edinmiştir.

Polis Teşkilatımız görevlerini yerine getirirken hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve demokratik toplum düzeninin gereklerini ilke edinerek vatandaşlarımızın desteğini arkasında hissetmesi en büyük gücünü oluşturmaktadır.

Terörle mücadele başta olmak üzere, örgütlü suçlar ile diğer suç ve suçlulara karşı verilen mücadelede Türk Polisinin başarısıyla her daim gurur duyuyoruz.

Kahraman polislerimiz deprem bölgelerinde de mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşlarımızın huzur ve sükunu için büyük bir özveriyle görevlerine devam etmişlerdir.

        Türk Polis Teşkilatı’nın 178’inci kuruluş yıl dönümünde şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnetle yâd ediyorum; halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde özellikle de şehrimizde görev yapan tüm polislerimizin polis haftasını kutluyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI