Advert
Advert

GÖÇ VEREN BİR ALAÇAM DEĞİL, GÖÇ ALAN BİR ALAÇAM OLACAĞIZ

Demokrat Parti Alaçam Belediye Başkan Adayı Atalay Yılmaz neden aday olduğunu ve Alaçam ilçesinde yaşanan sorunları anlattı.

GÖÇ VEREN BİR ALAÇAM DEĞİL, GÖÇ ALAN BİR ALAÇAM OLACAĞIZ

Alaçam'ın yıllardır göç veren bir ilçe olduğunu vurgulayan Demokrat Parti Alaçam Belediye Başkan Adayı Atalay Yılmaz bu konuda gerekli olan projelerinin hazır olduğunu söyledi. Demokrat Parti Alaçam Belediye Başkan Adayı Atalay Yılmaz ''İlçemizde mahalli idareler seçimleri nedeni ile birçok anket yapıldı. Yapılan bu anketlerin hepsinde adımızın geçmesi ve  Alaçam'da yıllardır siyaset yapan büyüklerimizin teşviki ile aday oldum. Bütün siyasi görüşten insanların desteğini alarak bu yarışta bizde varız dedik'' dedi.

GÖÇ VEREN BİR ALAÇAM YERİNE ÜRETEN BİR ALAÇAM OLACAĞIZ

            Demokrat Parti Alaçam Belediye Başkan Adayı Atalay Yılmaz '' Yıllardır yatırımlardan uzak tutulan  Alaçam işsizlikle boğuşmakta. Alaçamlıların yaşadıkları bu işsizlik sorunu akabinde göçüde tetikliyor. Bu nedenle bizim öncelikli işimiz üretim yaparak Alaçamda işsizlik sorununu çözmek olacak. Bu sorun ortadan kalkınca göç etmek zorunda kalınmayacak'' diye konuştu.

ESNAFLARIMIZ MAĞDUR EDİLDİ

            Demokrat Parti Alaçam Belediye Başkan Adayı Atalay Yılmaz '' Alaçam'da iktidar partisinin iktidar partisine yakışmayan projeler yapıldı. Bunlar beceri ile alakalı işler. Cumhuriyet meydanındaki iş yerleri siftah yapmadan kepenk kapatıyor. Daha önce Cumhuriyet Meydanında bulunan dükkanlar yıkılarak esnaflarımız mağdur edildi. Ayrıca bu durum diğer esnaflarımızıda kötü etkiledi'' dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI