Advert

KUŞ CENNETİNDE KANO KEYFİ

Bafra Ekstrem Doğa Sporları Kulübü sporcuları, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti sınırları içerisinde bulunan Horhor Deresi'nde kano etkinliği yaptı.

KUŞ CENNETİNDE KANO KEYFİ

Samsun ve bölgesinin doğa güzelliklerini tanıtarak turizme kazandırmak için çeşitli aktiviteler yapan Bafra Ekstrem Doğa Sporları Kulübü sporcuları, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti sınırları içerisinde bulunan Horhor Deresi'nde kano ile gezinti yaparak, bölgenin doğal güzelliklerini görüntüledi. Kulüp üyeleri çektikleri videoları sosyal medyada paylaşarak Samsun'un tanıtımına katkı sağlamayı hedefliyorlar.

"ekstrem doğa sporları ile uğraşan Volkan Karaman, Kamp faaliyetlerimiz, kano faaliyetlerimiz var. Şu anda da gece Bafra Sedde bölgesinde gece sinemasına başlayacağız. Yaza hazırlıklarımız başladı. Gençler için güzel projelerimiz ve etkinliklerimiz var. Batık Minare, Göl Evi ve Kapıkaya bölgesinde trekking, kamp, kano slackline gibi güzel etkinliklerimize başlayacağız. Bugün burada kano etkinliği yapıyoruz ve tabiattaki güzel çiçekler olsun, doğa harikası bölgelerin fotoğraflarını, videolarını çekimini yapıp bunları paylaşıyoruz" dedi.

Mecit Öksüz, "Ekstrem doğa sporları ile uğraşıyoruz. Kamp faaliyetlerimiz, kano faaliyetlerimiz var. Şu anda da gece Bafra Sedde bölgesinde gece sinemasına başlayacağız. Yaza hazırlıklarımız başladı. Güzel projelerimiz ve etkinliklerimiz var. Batık Minare, Göl Evi ve Kapıkaya bölgesinde trekking, kamp, kano slackline gibi güzel etkinliklerimize başlayacağız" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI