Advert

SGK MÜDÜRÜ HAKAN ERDOĞAN’DAN KAYMAKAMA ZİYARET

Her yıl 16-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Alaçam Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Hakan Erdoğan İlçe Kaymakamı Fikret Zaman’ı makamında ziyaret ederek bilgilendirmede bulundu.

SGK MÜDÜRÜ HAKAN ERDOĞAN’DAN KAYMAKAMA ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman ziyarette yaptığı açıklamada, insanlarımızın geleceği ve huzuru konusunda toplumun her kesimine dokunan, temas eden sosyal güvenlik teşkilatının çok önemli bir görevi ifa ettiğini söyledi.

Zaman, İnsanların sosyal durumlarını güvence altına almasının sosyal hukuk devleti olduğumuzun bir göstergesi olduğunu belirten belirterek “Bu yıl 16-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası, sosyal güvenliğin önemini, toplum üzerindeki etkisini ve yetkisini anlatmak, bu konuya dikkat çekmek için toplumda farkındalık yaratmak adına kutlanmaktadır. Nüfusumuzun hemen hemen tamamı Sosyal Güvenlik Kurumu şemsiyesi altında. Umarım kutlanan bu hafta amacına ulaşır. Bu vesileyle, Sosyal Güvenlik Haftasını kutluyor, böylesine önemli bir görev yürüten teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Alaçam Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Hakan Erdoğan da hafta ile bilgiler verdiği konuşmasında, “Sosyal Güvenlik Kurumu Kanunu 16 Mayıs 2006 tarihinde kabul edilmiştir. Dolayısıyla, her yıl 16 Mayıs’ı içine alan hafta Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlanmaktadır. Haftanın amacı paydaşlarımızı, toplumu sosyal güvenlik alanında bilinçlendirmek, kurumumuzca yürütülen faaliyetler hakkında vatandaşlarımızı bilgilendirmektir.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI