Advert

MÜFTÜLÜKTEN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KONFERANSI

Alaçam İlçe Müftülüğü Bağımlılık Koordinatörlüğünün hazırlamış olduğu "Bağımlılıklarla Mücadele" konulu Konferans, Karayolları Kolin Fatih Ortaokulunda gerçekleştirildi.

MÜFTÜLÜKTEN BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KONFERANSI

Günümüzde toplumsal sorunların kanayan yarası olan; “Bağımlılık” hakkında, bağımlılık koordinatörü Zehra Kaya şu ifadeleri kullandı: "Günümüzde Alkol, Uyuşturucu Maddeler, Sigara, Kafein İçerikli İçecekler, İnternet Bağımlılığı, İslami ve Toplumsal anlamda hayatımıza büyük ve onarılamaz zararlar vermekte, hem bu dünyadaki hem de ahiretteki hayatımızın mahvolmasına sebep olabilmektedir." Dedi.

 İlçe Vaizi Seval Yılmaz, İse, Diyanet İşleri Başkanlığının çalışmaları ve İlçemiz Müftülüğünün faaliyetleri hakkında öğrencilere aydınlatıcı bilgiler verdi. Son olarak Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu yöneticileri bağımlılıkla mücadele konferansına katılım sağlayan İlçe vaizi Seval Yılmaz ve bağımlılık koordinatörü Zehra Kaya’ya teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili bilgilerini aldığımız İlçe Müftüsü Orhan Bal şu ifadelere yer verdi; "Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onlara sağlıklı ve güvenli bir dünya bırakmak istiyoruz. Bu nedenle üstümüze düşen ne varsa en iyi şekilde yerine getirme gayreti içindeyiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI