Advert

ALAÇAM MHP'DEN SEÇİM TEŞEKKÜRÜ

14 Mayıs seçimlerinde sandıkların yüzde 100’ünün açılmasının ardından MHP Alaçam İlçe Başkanı Orhan Sancak, MHP’ye ve Cumhur İttifakı’na verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

ALAÇAM MHP'DEN SEÇİM TEŞEKKÜRÜ

MHP’nin Yüzde 15 oy alarak Cumhur İttifakı’na büyük destek veren ve 1. sıra milletvekili İlyas Topsakal’ın meclise gitmesinde büyük rol oynayan Alaçamlı vatandaşlarına teşekkür eden ve seçim değerlendirmesinde bulunan Başkan Sancak şunları söyledi: “Teşekkürler Alaçam. Sağ duyunun hakim olduğu, rekor bir yüksek katılım ile gerçekleşen seçim ve sonuçlarının ülkemize, milletimize hayırlı olsun. Cumhur ittifakını açık ara oy almasını sağlayıp destekleyen ve Milliyetçi Hareket Partimizi 3. parti yapan büyük Türk milletimiz göstermiş olduğu teveccühe; muhterem liderim, şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum.

“SEÇMENİMİZİN KARARINA SAYGI DUYUYORUZ”

Bu süreçte başta ittifakımıza, partimize desteğini esirgemeyen kapılarını açan, bizleri en iyi şekilde konuk eden derneklerimize, kanaat önderlerimize, şükranlarımı sunuyorum. Seçimler aziz milletimizin iradesini ortaya koyduğu demokrasimizin en önemli unsuru olduğunu bilmekteyiz. Seçmenimizin kararına kesinlikle saygı duyuyoruz, alınan oy ile ilgili bizlerde kendimizi kontrol edeceğiz eksiklerimizi tamamlayacak, yanlışımız varsa da düzelteceğiz, gerekli dersleri çıkaracağız. 2. tura kalan cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyi, Genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin direktifleri ve Cumhur ittifakının kuruluş felsefesini özümseyerek farklı bir oy ile kazandırmak için, sahadaki mücadelemizi devam ettirecek, milletimizin ve ülkemizin bekası için kaldığımız yerden çalışmaya azimle devam edeceğiz. Yapılan seçimlerin Türk ve Türkiye Yüzyılının başlangıcı olmasını milletimizin her ferdine hayırlar getirmesini diliyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI