Advert

ALAÇAM'DA MİNİKLERDEN KOCAMAN PROGRAM

Alaçam Anaokulu tarafından hazırlanan programda renkli görüntülere sahne oldu.

ALAÇAM'DA MİNİKLERDEN KOCAMAN PROGRAM

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Öğretmenlerinden Seyhan Tok şu ifadelere yer verdi; “Annelerin önemine değindi. Anneler Günü'nün 1955 yılından bu yana Türkiye'de kutlandığını belirten Tok, “Dünyaya gelmemize vesile olan anne ve babalarımız, bizler için birer hayat ve huzur kaynağıdır. Hepimiz güçsüz ve aciz bir durumdayken, Rabbimizin lütfuyla anne ve babamızın sevgi, şefkat ve merhamet dolu kucağında hayata başladık. Onlar yemez yedirirler, giymez giydirirler, ağlatmaz ağlarlar bizim için” dedi. Her günün Anneler Günü olması gerektiğine vurgu yapan Tok, “Anneler bizim en değerli varlıklarımızdır. En değerli varlıklara nasıl davranılması gerekiyorsa bizler de annelerimize öyle davranmalıyız” şeklinde konuştu.

Alaçam Anaokulu öğretmen ve öğrencileri anneler günü kutlama programı Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Kafe Restaurant bölümünde Anneleriyle birlikte doyasıya eğlenen minikler, anneleri ile birlikte günün tadını çıkardılar.

14 Mayıs anneler günü dolayasıyla Alaçam Anaokulu tarafından Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Kafe Restaurant bölümünde okul idaresi ve öğretmenlerin organize ettiği programda öğrenciler şarkılar söylediler. Şarkıların ardından devam eden programda, idare ve öğretmenler katılan ailelere teşekkür ederek anneler günü hediyesi verdiler. Programın sonunda öğretmenler ile öğrenciler anneleriyle birlikte toplu fotoğraf çekerek anneler gününü ölümsüzleştirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI