Advert

KAYMAKAM ZAMAN, LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, pazar günü Liseye Geçiş Sınavı’na (LGS) girecek öğrencilere yönelik başarı mesajı yayımladı.

KAYMAKAM ZAMAN, LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Mesajında, 4 Haziran 2023 günü ilçemizde gerçekleştirilecek olan (LGS), sınavında “Tüm öğrencilerimizin sınava güvenli ve huzurlu şekilde girebilmeleri için ilçemizde tüm tedbirleri almış bulunmaktayız. Sevgili öğrencilerimiz; sınava hazırlandığınız uzun ve yorucu çalışma maratonu sonunda, hayatlarınızı şekillendirecek bu sınavı geçerek, sınavda başarı elde etmenizi canı gönülden isterim” dedi.

Anne babalara da çağrıda bulunan Kaymakam Zaman, “Sevgili anne, babalar; çocuklarınızın başarısı için fedakarlıklar yaptınız, yapıyorsunuz ve yapmaya da devam edeceksiniz. Çocuklarınızın başarılı olduğunu görmek elbette ki en doğal hakkınız. Sınavın neticesi ne olursa olsun; onların yanında olduğunuzu hissettirmeli ve onlara moral kaynağı olmalısınız. Sizin destekleriniz çocuklarınızın stresini azaltacağı gibi sınav sonucuna da  olumlu katkı sağlayacaktır. Sınav sonunda çocuklarınızdan sevginizi, desteğinizi eksik etmeyiniz. Sınavlar gelir geçer ama annelik, babalık baki kalır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI