Advert

KARAHÜSEYİNLİ’DE 2. BİLİM FUARI

Alaçam Karahüseyinli İlk/Ortaokulu, öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan 2. Bilim Fuarı’nın gerçekleştirildi.

KARAHÜSEYİNLİ’DE 2. BİLİM FUARI

Okul Müdürü Bayram Bircan: öğrencilerin öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirleyerek üzerine araştırma ve uygulama yaptıkları konular üzerindeki projeleri sergilendi.

Karahüseyinli İlk/Ortaokulu tarafından 2.si düzenlenen Bilim Sanat şenliğine yoğun katılım sağlandı. Ayrıca Okulda faaliyete geçirilen Samsun Eğitim Bir sen tarafından yapılan Mehmet Akif İnan Kütüphanesi ve Kodlama Sınıfının Açılışı Kaymakam Fikret Zaman, Samsun Memur-Sen Eğitim bir sen Şube Başkanı Hamdi Yıldız ve daire amirlerinin katılımı ile açılışı yapıldı. Programın başlangıcında Anaokulu öğrencileri İlkokulu öğrencilerinin gösterileri yapıldı. Bafra Halk Eğitim Merkezi halk oyunu ekibi gösterilerini sunarak programın açılışını gerçekleştirildi. İlde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin hediyeleri protokol üyeleri tarafından verildi. Daha sonra resim ve bilim sergisi gezildi. Okulda ülkemizin yaşadığı asrın felaketi olan depremzedeler yararına kermes düzenlendi.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Samsun Memur-Sen Eğitim bir sen Şube Başkanı Hamdi Yıldız ve daire amirleri stantları gezerek Öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI