Advert

4-6 YAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ YILSONU PİKNİĞİNDE BULUŞTU

Alaçam Müftülüğüne bağlı Merkez, Nevin Hatun ve Yenicami 4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler için piknik programı düzenlendi.

4-6 YAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ YILSONU PİKNİĞİNDE BULUŞTU

Geyikkoşan mesire alanında düzenlenen pikniğe İlçe Müftüsü Orhan Bal, ilçe vaizleri, Kur’an kursu öğreticileri ve öğrenciler ile aileleri katıldı.

İlçe Müftüsü Orhan Bal yapılan etkinlikle ilgili şunları söyledi: ‘’Öğrencilere yönelik motivasyonu ve birlikteliği pekiştirmek amacıyla böyle bir etkinlik planladık. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızı çok önemsiyoruz. Öğrencilerimiz yıl boyu derslerine devam ettiler. Yorgunluklarını gidermek, biraz olsun moral vermek, tanıştırmak ve kaynaştırmak amacıyla bu pikniği düzenledik. Bu programa katılan velilerimize, yavrularımıza ve programı organize eden hocalarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Yılsonu piknik etkinliğinde öğrenciler geleneksel çocuk oyunları ile eğlenme fırsatı buldu. Palyaço gösterisi, yumurta taşıma ve çuval yarışmaları gibi etkinliklerin yer aldığı piknikte renkli görüntüler ortaya çıktı. Şenlik havasında geçen  piknikde çocuklar gönüllerince eğlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI