Advert

KAYMAKAM ZAMAN JANDARMA TEŞKİLATININ 184. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman Jandarma Teşkilatının 184. Kuruluş Yıl Dönümü Nedeniyle İlçe Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti.

KAYMAKAM ZAMAN JANDARMA TEŞKİLATININ 184. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE ZİYARET

Alaçam ve Yakakent İlçeleri aynı binada hizmet vermesi nedeni ile Alaçam İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez ve Yakakent İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Başçavuş Yasin Alper Aksu’yu makamında ziyaret ederek Jandarma Teşkilatının 184. Kuruluş yıl dönümünü kutladı. Kaymakam Zaman sözlerine şöyle devam etti. Vatan savunmasında, bölünmez bütünlüğümüzün korunmasında, ülkede huzur ve güvenliğin sağlanmasında üstün bir hizmet anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımızın bundan sonra da üstlendiği zorlu görevi başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum.

Mukaddes vatan görevini büyük bir özveri, cesaret ve kahramanca yerine getirirken, şehit olan askerlerimiz, milletimizin gönlünde ebediyen yaşayacaktır. Görevleri başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, halen görevde olan Jandarma Teşkilatı mensuplarına, İlçe Jandarma Komutanlığı personelimize görevlerinde başarılar, sağlıklı, huzurlu uzun ömürler diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

Alaçam İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez ve Yakakent İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Başçavuş Yasin Alper Aksu, Jandarma Teşkilatının 184. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak Ziyaretlerinden dolayı Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’a teşekkür ettiler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI