Advert

DOKTOR SEZGİN POLAT SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Uzun yıllar Alaçam'da doktor olarak görev yapan Dr. Sezgin Polat tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

DOKTOR SEZGİN POLAT SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Alaçam'da 32 yıldır görev yapan Dr. Sezgin Polat daha önceleri SSK Alaçam polikliniğinde görev yaptı daha sonra tüm sağlık kurumlarının tek çatı altında birleştirilmesinden sonra Alaçam Sağlık Ocağında çalışmaya başladı, daha sonra Aile Hekimliği uygulaması başladıktan sonra Aile hekimi olarak çalışmaya başladı. Yaklaşık altı ay önce rahatsızlanan Dr. Sezgin Polat OMÜ Tıp Fakültesinde tedavi görüyordu, Yapılan tüm tedavilere rağmen hayata tutunamayan Dr. Sezgin Polat yaşamını yitirdi. Doktor Sezgin Polat evli ve iki çocuk sahibi idi.

        Dr. Sezgin Polat için 14 Haziran 2023 Çarşamba günü Alaçam Devlet Hastanesi bahçesinde tören düzenlendi. Cenaze merasiminde Alaçam Devlet Hastanesi Baş Hekimi Dr. Radi Şen bir konuşma yaptı. Daha sonra orada toplanan kalabalıktan helallik alındı ve cenaze namazı kılındı. Dr. Sezgin Polat'ın cenazesi memleketi Konya'ya götürülerek yarın orada toprağa verilecek.

Dr. Sezgin Polat'ın cenaze törenine Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, Alaçam Devlet Hastanesi çalışanları, Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi çalışanları, Alaçam Aile Hekimlikleri Doktorları, sağlık çalışanları, Siyasi parti ve Sivil Toplum Örgütü temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI