Advert

AGD SİYER-İ NEBİ YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Anadolu Gençlik Derneği Alaçam Temsilciliği tarafından Ortaokullar arası yapılan Yarışmaya Kayıt Tarihleri 30 Ocak 2023 – 16 Nisan 2023 tarihleri arasında başvuran öğrenciler, 6 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de sınav oldula

AGD SİYER-İ NEBİ YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

6 Mayıs 2023 günü saat 11:00’ da Alaçam’da tüm Ortaokulları kapsayacak  “Efendimizin İzinde” Siyer-İ Nebi Yarışması sınavı gerçekleştirildi.

Anadolu Gençlik Derneği Alaçam Temsilcisi İsmail Şahin;  27 Mayıs 2023 tarihinde sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından Siyer Nebi Yarışmasında ödüllendirmeler her bir kategori ayrı olmak üzere Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkezi tarafından yapılmıştır. Sınava giren öğrencilerin puanı hem il bazında hem de Türkiye bazında değerlendirilmeye tabi tutulmuştur. Yarışmanın para ödülleri öğrencilere ve velilerine AGD’nin Resmi Banka Hesapları üzerinden gönderilecektir. Bazı öğrencilerin ödüllerini bizzat okullarına giderek kendilerine ulaştırdık.

Ortaokullar arası İlçe Derecesi şöyle oluştu: 1. Gizem Sena Görmez Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu, 2. Mustafa Emre Açıkgöz Osman Tural Ortaokulu, 3. Yusuf Berkan Kaya Osman Tural Ortaokulu öğrencileri sıralamaya girerek ödüllerini aldılar.

Alaçam Temsilcisi İsmail Şahin; “Anadolu Gençlik Derneği, evrene, çevreye, insanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında; tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılmasında emek sahibi; adaletin tesisinde kararlı; bilgili, inançlı ve çalışkan bir nesil yetiştirmenin gayretinde olan müstesna bir kuruluştur.
Anadolu Gençlik Derneği, dünyaya yeniden yön verecek, kurtların kapmaya niyetlendikleri kuzulara hangi nehrin kenarında olursa olsun kol kanat gerecek, çorbasını komşusuyla paylaşacak, kardeşlik anlayışıyla coğrafyamızı bir ve bütün tutacak kadroların harmanlandığı etkin bir teşkilattır” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI