Advert

VEKİLLERE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ GEZDİ

Alaçam AK Parti İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte beşyol mevkiinde karşılanan Samsun Milletvekilleri ile birlikte organize sanayi bölgesi için adı geçen göçkün 75. Yıl yatılı bölge okulunda incelemelerde bulundular.

VEKİLLERE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİ GEZDİ

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Samsun Milletvekili Mehmet Muş'un katılımıyla, Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Av. Ersan Aksu, önceki dönem Milletvekili Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, İl Başkan yardımcılarımız, AK Parti ilçe teşkilatı ve meclis üyeleri ile birlikte İlçemize yapılacak olan Organize Sanayi alanında incelemelerde bulunarak İlçe Başkanı Hasan Özdemir’den bilgiler aldı.

Başkan Özdemir, desteklerinden dolayı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Samsun Milletvekili Mehmet Muş'a, Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan’a, Yusuf ziya yılmaz’a Orhan Kırcalı’ya, Av. Ersan Aksu’ya, önceki dönem Milletvekili Fuat Köktaş’a, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse’ye teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI