Advert

MOBİL SPOR OKULU KÖYLERİ GEZİYOR

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Mobil Spor Okulu, köy köy geziyor. Antrenörler Kızlan köyünde gerçekleştirdikleri sportif aktivitelerle çocuklara spor dolu gün yaşattılar.

MOBİL SPOR OKULU KÖYLERİ GEZİYOR

Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte çocukların sabırsızlıkla beklediği Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Okulları faaliyetlerini sürdürürken, Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü önemli bir çalışmaya daha imza attı. Alaçam GSİM, hayata geçirilen Mobil Spor Okulu ile tecrübeli antrenörlerle birlikte Kızlan Köyünde bir araya geldiği çocuklar sporla dolu bir gün yaşattı. Alaçam mobil spor okulumuz bugün ilçeye 20 km uzaklıkta olan Kızlan köyü kuran kursu öğrencileri ile sportif etkinlikler yaptılar. Geleneksel çocuk oyunları oynayıp; matrak, çuval yarışı, sek sek, halat çekme ,badminton, futbol voleybol mini atletizm branşlarında yarışlar yaptık, köy köy gezmeye devam ediyoruz gül yüzlüleri güldürmeye çalışıyoruz denildi.

                Çeşitli spor aktiviteleri, eğlenceli yarışmaların organize edildiği mobil spor okulu bitiminde çocuklara hediyeler takdim edildi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI