Advert

HAFIZLAR PİKNİKTE BULUŞTU

Alaçam Müftülüğü’ne bağlı Merkez Fatih Kur’an kursunda eğitimlerine devam eden hafız öğrencilere Diyanet İşleri Başkanlığı Kur’an kursu eğitimleri sosyal etkinlik programı düzenledi

HAFIZLAR PİKNİKTE BULUŞTU

Alaçam Müftülüğü’ne bağlı Merkez Fatih Kur’an kursunda eğitimlerine devam eden hafız öğrencilere Diyanet İşleri Başkanlığı Kur’an kursu eğitimleri sosyal etkinlik programı çerçevesinde Kur’an Kursu Derneği yönetimi tarafından Geyikkoşan Mesire alanında bir piknik düzenlendi.

                Fatih Kur’an kursunda hafızlık eğitimlerini sürdüren 60 öğrencinin katılıp stres attığı moral pikniğine Dernek yönetimi, Kurs yönetici ve öğreticileri ile din görevlileri katıldılar. Çeşitli yarışma ve oyunlarla eğlenen öğrenciler güzel havada pikniğin tadını çıkardı.

                Fatih Kur’an Kursu Dernek Başkanı Halim Çelebi, bu tür etkinliklerin öğrencileri daha fazla motive ettiğini, moral vermek, sosyalleşmelerini sağlamak ve yoğun ders programı stresinden uzaklaştırmak olduğunu belirterek çalışmalarından dolayı tüm din gönüllüsü kardeşlerime hayırsever vatandaşımıza, öğrenci velilerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI