Advert

MHP SEMSUN İL BAŞKANLIĞINA BURHAN MUCUR ATANDI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından Samsun İl Başkanlığı’na iş adamı Burhan Mucur atandı.

MHP SEMSUN İL BAŞKANLIĞINA BURHAN MUCUR ATANDI

MHP Genel Merkezi tarafından Ankara'ya davet edilen Burhan Mucur'a Samsun İl Başkanlığı görevi MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından tebliğ edildi. Burhan Mucur ziyaret sırasında Onur Anıtı’nın heykelini Bahçeli'ye takdim etti.

                MHP Genel Merkezi tarafından atanan Burhan Mucur, Samsun İl Başkanlığı görevine başladı. Devir teslim töreninde konuşan Mucur, sorumluluğunun arttığının bilincinde olduğunu belirterek, yeni il yönetimiyle birlikte çalışacaklarını söyledi. Önceki İl Başkanı Osman Kandıra ise görevini büyük bir fedakarlıkla yürüttüğünü ifade ederek, Mucur ve yönetimine başarılar diledi.

                Parti binasında düzenlenen devir teslim töreninde konuşan Mucur, kendisini bu göreve layık gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür ederek, "İl başkanı olmanın mutluluğunu hissettiğim bu ilk saatlerde aynı zamanda sorumluluğumun çok daha fazlasıyla arttığının bilincindeyim. Yeni oluşturacak olduğumuz il yönetimimizle bayrağı hep ileri taşıyıp, bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli'nin izinde üstün gayretlerimizle çalışacağız." dedi.

                MHP Eski İl Başkanı Osman Kandıra ise geçen yıl göreve geldiğini anımsatarak görevini büyük bir fedakarlıkla yürütmeye çalıştığını, bu süreçte kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, Mucur ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI