Advert

YAZ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ VEDA PİKNİĞİNDE BULUŞTU

Son haftası içinde bulunduğumuz yaz Kur’an kurslarında veda günü yaklaşırken öğrencilere yönelik motivasyonu ve birlikteliği pekiştirmek amacıyla Geyikkoşan mesire alanında veda pikniği düzenlendi.

YAZ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ VEDA PİKNİĞİNDE BULUŞTU

Yapılan etkinlikte öğrenciler bir araya gelerek top oynama, ip atlama, halat çekme ve çuval yarışı gibi yarışmalar yaptılar. Alaçam Gençlik ve Spor Müdürlüğü spor hocaları eşliğinde sportif etkinlikler de düzenleyip doyasıya eğlendiler.

                Veda pikniğine katılan İlçe Müftüsü Orhan Bal şunları söyledi: “Her sene milyonlarca çocuğumuzun Kur'an-ı Kerim ve dini bilgiler öğrendiği yaz Kur’an kurslarımız artık sona eriyor. Bu güzel günlere anlamlı bir şekilde veda etmek istedik. Onların bir nebze olsun yorgunluklarını gidermek ve biraz olsun moral vermek, çocuklarımızın sevgisini ve muhabbetini kazanmak, öğrendikleri güzel bilgilerin yanında arkadaşlarıyla birlikte güzel anılar biriktirme ve yeni eğitim dönemine moral depolayarak girmelerini sağlamak amacıyla bir veda pikniği düzenledik. Emeklerinden dolayı velilerimize ve hocalarımıza teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI