Advert

KAYMAKAM ZAMAN'IN STK ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Kütahya Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeni ile Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları Mehmet Aydoğdu ve Vedat Özyılmaz'ı makamında veda ziyaretinde bulundu.

KAYMAKAM ZAMAN'IN STK ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Kütahya Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeni ile Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları  Mehmet Aydoğdu ve Vedat Özyılmaz'ı makamında veda ziyaretinde bulundu.

                Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki Amirler Kararnamesine göre Alaçam Kaymakamı olarak ilçede 5 yıl görev yaptıktan sonra Kütahya Vali yardımcılığı görevine atanması nedeni ile veda ziyaretlerine Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu'yu ve Alaçam Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz'ı ziyaret ederek özellikle pandemi döneminde devletin bütün kurumları ile uyum içerisinde çalıştığımız beş yıl içerisinde sizlerde bizlere yardımcı olmanızdan dolayı teşekkürlerimi sunarım dedi.

                Başkanlar, Mehmet Aydoğdu ve Vedat Özyılmaz İlçemizde beş yıl birlikte görev yapmaktan onur duyduk yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını dileriz dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI