Advert

KAYMAKAM ZAMAN'DAN GAZETEMİZE VEDA ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Kütahya Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeni ile veda ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret etti.

KAYMAKAM ZAMAN'DAN GAZETEMİZE VEDA ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki Amirler Kararnamesine göre Alaçam Kaymakamı olarak ilçede 5 yıl görev yaptıktan sonra Kütahya Vali yardımcılığı görevine atanması nedeni ile veda ziyaretlerine Gazetemiz İmtiyaz Sahibi İsa Şentürk ve Yazı İşleri Müdürü Gülcan Sevim Özdemir ile görüşen Kaymakam Zaman, basının yapıcı tutumundan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

                Kaymakam Zaman, Alaçam'ın Sesi Gazetesi olarak ilçemizde kamuoyunu bilgilendirilme yönünde çok büyük katkılarınız oldu. Habercilik anlayışınızı takdirle karşılıyorum. Kamu Kurum ve kuruluşlarıyla örnek bir dayanışma sergilediniz. Kamu hizmetlerine, başta pandemi süreci ve ülkeyi derinden etkileyen Kahramanmaraş ve 10 ilimizi derinden yaralayan deprem felaketinde gösterdiğiniz gayret ve çalışmalarınız takdire şayandır.

                Alaçam’da görev yapmış olduğu süre boyunca elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını dile getiren Zaman, “Vicdanım rahat bir şekilde Alaçam’dan ayrılıyorum. Görev sürem boyunca kimseyi kırmamaya özen göstererek herkese eşit değerde hizmet vermeye çalıştım. Herkes gibi benim de hatalarım olabilir. Fakat aslolan art niyetli olmamaktır. Bütün Alaçamlılardan haklarını helal etmelerini diliyorum” dedi.

                Bizler de Alaçam'ın Sesi Gazetesi olarak Kütahya Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeni ile veda ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret eden ilçe kaymakamımız Sayın Fikret Zaman beye teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılarının devamını dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI