Advert

KAYMAKAM ZAMAN'DAN MUHTARLAR DERNEĞİNE VEDA ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Kütahya Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeni ile veda ziyaretleri kapsamında Muhtarlar derneği başkanı Hüseyin Sönmez'i Dernek binasında ziyaret etti.

KAYMAKAM ZAMAN'DAN MUHTARLAR DERNEĞİNE VEDA ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki Amirler Kararnamesine göre Alaçam Kaymakamı olarak ilçede 5 yıl görev yaptıktan sonra Kütahya Vali yardımcılığı görevine atanması nedeni ile veda ziyaretleri kapsamında Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez'i ziyaret ederek çalışmalarından dolayı "TEŞEKKÜR BELGESİ" takdim etti.

                Kaymakam Zaman, Alaçam'da 5 yıl görev yapmak sizin gibi değerli başkanlar sayesinde ilçemiz bir adım daha ileriye taşımak, ilçemizde her türlü faliyette ön planda olmak ve her faaliyetten alnınızın akıyla çıkmak çok önemlidir. Bizler Kamu hizmetlerinin yürütülmesi ve aksamaması için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık, yapmaya da çalışacağız. Bu vesile ile Kütahya Vali Yardımcılığı görevine atanmam nedeni ile ilçemizde kamu ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek teşekkürlerimi sunuyorum.

                Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez, İlçemizde yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı Muhtarlar Derneği Başkanı ve şahsım adına teşekkür ederim dedi.

                Veda ziyaretinde Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir'de hazır bulundu. Bedir ilçemize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI