Advert

ALAÇAM BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ APART EVLERİ HİZMETE AÇILDI

Alaçam Belediyesi Geyikkoşan Sosyal Tesisleri; Çam, kavak ve çınar ağaçları arasında denize sıfır noktasında büyük bir yeşil alana sahip, kumsalı ile bütünleşen ideal konumunun sunduğu huzur ile birlikte ailenizle gürültüden uzak, huzurlu bir tatil

ALAÇAM BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ APART EVLERİ HİZMETE AÇILDI

Alaçam Belediyesi Geyikkoşan Sosyal Tesisleri; Çam, kavak ve çınar  ağaçları arasında denize sıfır noktasında büyük bir  yeşil alana sahip, kumsalı ile bütünleşen ideal konumunun  sunduğu  huzur  ile birlikte  ailenizle gürültüden uzak, huzurlu bir tatil yapabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz sosyal bir tesistir.

                Misafirlerimizin konaklayabileceği 10 adet 4 kişilik  apartlarımız  bulunmaktadır. Evlerin iç tasarımı, rahatlık ve fonksiyonellik odaklıdır. Evlerde konaklayan misafirler, doğanın sunduğu tüm nimetlerden yararlanma imkanına sahiptir. Sabahları kuş sesleriyle uyanabilir, mis gibi çam kokusuyla dolu bir atmosferde güne başlayabilirsiniz. Rahat bir tatil için evlerimizde; tv, klima, mini buzdolabı, elektrikli ocak, termosifon ve mutfak malzemeleri bulunmaktadır.

Yeşil ve Mavinin Buluştuğu Alaçam Belediyesi Geyikkoşan Sosyal Tesislerine Davetlisiniz...

Rezervasyon ve Bilgi İçin

Telefon:  0362 503 55 57  0501 735 55 01

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI