Advert

KAYMAKAM ZAMAN'A VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ın Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Kütahya Vali Yardımcılığı görevine atanması nedeni ile veda yemeği düzenlendi.

KAYMAKAM ZAMAN'A VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Alaçam Öğretmenevi ASO Müdürlüğünde Kaymakam Zaman için düzenlenen programa; Belediye Başkanı İlyas Acar, Cumhuriyet Savcısı Yakup Yıldız, kurum amirleri ve memurları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

                Kaymakam Zaman, Alaçam Kaymakamlığında beş yıllık görev süresi içinde beraber çalıştığı İlçe Belediye Başkanı ve ekibine, kamu kurum ve kuruluşlarının amir ve personellerine, siyasi partilere, muhtarlara, sivil toplum kuruluşlarına, iş insanlarına; adına düzenlenen veda yemeğinde emeği geçen herkese teşekkür ederek helallik istedi.

                Kaymakam Zaman, veda konuşmasında şunları söyledi: Öncelikle bugün buraya katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, böyle bir günde organize ettiğiniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Bakanlığımızın uygun görmesiyle bir sonraki görev yerimiz Kütahya Vali Yardımcılığı görevimize nasip olursa orada başlayacağız. Bu 5 yıl içerisinde inşallah Alaçam’ımızda güzel işler yapmışızdır. Tabi ki bunu biz tek başımıza yapmadık siz değerli kurum çalışanlarımızla, sivil toplum kuruluşları temsilcilerimizle, Alaçamlı hemşerilerimizle gerçekleştirdik. Tabi ki aramızda hak hukuk oluştu. Ben hakkımı helal ediyorum. Sizden de helallik istiyorum. Hakkınızı helal edin. Hepinize teşekkür ediyorum. Allah’a ısmarladık dedi.

                İlçede yaptığı hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı İlyas Acar, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez tarafından teşekkür plaketi verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI