Advert

MHP ALAÇAM İLÇE BAŞKANLIĞINA AV. MUHAMMET ERGİN OLDU SEÇİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Kongresi MYK üyesi Hüseyin Edis’in katılımıyla 9 Eylül 2023 Cumartesi günü Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Salonunda yapıldı.

MHP ALAÇAM İLÇE BAŞKANLIĞINA AV. MUHAMMET ERGİN OLDU SEÇİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, İl Başkan yardımcıları, MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi Hüseyin Edis, MHP ilçe yönetimleri ve delegeleriyle  gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde birlik ve beraberlik mesajı verildi. Alaçam  İlçesi’nde gerçekleştirilen kongrede Av. Muhammet Ergin İlçe başkanı seçildi. Kongreye Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar ve delegeler katıldı.

                Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur,  yaptığı açıklamada şunları söyledi: Sayın Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emir ve talimatları doğrultusunda, ayrım yapmadan, ayrışmadan, yerelde iktidar, ülkede istikrar için 2024'e doğru 'Diyar Diyar Anadolu' diyoruz. Hedefimiz, istiklal için birliktir. Hedefimiz, istiklal için dirliktir. Nihai ve şaşmaz hedefimiz, lider ülke vizyonumuzun gerçekleşerek Türkiye'nin kazanmasıdır. Daha güçlü, çağdaş ve büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti ideali için siyasette yer alıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi, tecrübeli kadroları, geniş fikriyatı ve Türk ve Türkiye sevdasıyla yılmadan, yıkılmadan, yorulmadan yoluna inançla devam edecektir. "Bugün Türkiye'nin geleceği için önemli bir dönemdeyiz. Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye'nin teminatıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Türk milletinin birlik ve beraberliği için Milliyetçi Hareket Partisi'nin önemi bir kez daha vurgulanmıştır dedi.

                Yapılan seçimler sonrası Başkanlığa seçilen Av. Muhammet Ergin Yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi: Mücadelemizi sürdürürken en temel düsturumuz şudur ki; davaya küsülmez, davaya ihanet edilmez. Tüm dava arkadaşlarımız, ülküdaşlarımız ile varsa kişisel kırgınlıklarımızı bir yana bırakarak kutlu davamız için, Alaçamımız için hep birlikte bu kongre vesilesi ile barışarak, kucaklaşarak bir araya geleceğiz. Bu süreçte hep birlikte zorlukları, engelleri şerefli geçmişimizde olduğu gibi sizlerin desteği ve Cenab-ı Allah’ın izniyle aşacağız. Daha güzel, daha faziletli, daha adil, daha müreffeh günler bizleri bekliyor.

Biz Milliyetçi Ülkücü Hareketiz, biz Türklüğün ve Türkiye’nin beka davasıyız.Şehitlerimiz ve gazilerimiz emin olsun mücadelemizden taviz vermeyeceğiz, Milletimiz, Dava Arkadaşlarımız, Ülküdaşlarımız, Değerli Hemşerilerimiz emin olsun ülkülerimizden, vatanımıza, ilçemize sevdamızdan sapmayacağız.

Ne MUTLU TÜRKÜM DİYENE.. .Ne MUTLU TÜRKÜM DİYENE... Ne MUTLU ÜLKÜCÜYÜM DİYENE... Teşkilatımıza hayırlı olsun, Gazamız mübarek, Yolumuz aydınlık olsun dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI