Advert

MHP ALAÇAM’DA KONGRE SONRASI İLK TOPLANTISINI YAPTI

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Teşkilatı geride bırakılan kongre süreci sonrası ilk toplantısını parti binasında gerçekleştirdi.

MHP ALAÇAM’DA KONGRE SONRASI İLK TOPLANTISINI YAPTI

Başkan Av. Muhammet Ergin tarafından yeni görevlendirmeler yapıldı. Yeni yönetime seçilen, Zafer Arslan, Onur Yılmaz, Niyazi Güvenç Dinç, Ayhan Algan, Turgut Şahin, Aziz Kaya, Kaya Asan, Onur Yılmaz, Cavit Aras, Selçuk Bolat ile birlikte ilk toplantısını yapan Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Teşkilatı yeni görevlendirmeler yaparak parti içerisinde yeni oluşum gerçekleştirdi.

                Önceki Başkan Orhan Sancak'ın seçimlere katılmamama karı alması sonrası Muhammet Ergin'i destekleyerek 9 Eylül Cumartesi günü yapılan kongre sonrası başkanlığa seçilen Muhammet Ergin Parti binasında ilk toplantısını yaptı. Kongrede delegelerin tam desteğini alarak ilçe başkanlığına seçilen Av. Muhammet Ergin konuşmada; “İlçe kongrelerimizi geride bıraktık. Bayrak yarışında bizlere bu görevi layık gören başta büyüklerimiz olmak üzere teşkilatımızın tüm kademelerine sizlerin de huzurunda bir kez daha şükranlarımı iletiyorum. Durmadan, yorulmadan ve son nefesimize kadar bizlerde, bizlere yüklenen bu kutlu ülkümüzü, Genel Başkanımız liderimiz sayın Prof. Dr. Devlet Bahçeli’nin bilgeliği ışığında tek tek her bir vatandaşımıza ulaşarak aktaracağız ve anlatacağız. Türkiye Yüz Yılı’nda gerçekleştirilecek yerel seçimlerle taçlandırmak için bu doğrultuda tüm enerjimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.“ ifadelerine yer verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI