Advert

YAKAKENT MÜFTÜSÜNDEN 4-6 YAŞ KUR'AN KURSUNA ZİYARET

Yakakent İlçe Müftüsü Fatih Çakır, Fatma Canikligil 4-6 yaş aralığındaki çocukların eğitim gördüğü Kur’an kursunu ziyaret etti.

YAKAKENT MÜFTÜSÜNDEN 4-6 YAŞ KUR'AN KURSUNA ZİYARET

Fatma Canikligil 4-6 yaş aralığındaki çocukların eğitim gördüğü Kur’an kursundaki minik öğrencilerle bir araya gelen Müftü Çakır, kurs öğreticilerinden yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı.

                Yakakent İlçe müftüsü  Fatih Çakır,  Fatma Canikligil 4-6 yaş Kur'an Kursuna  ziyareti esnasında Kursu gezip, öğrencilerle birebir ilgilenendi. Çakır ziyaretinde "bu yaşta eğitimin hayat boyu kalıcı olduğunu ve velilerimizin 4-6 yaş Kur'an Kursumuza göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı memnuniyetini" dile getirdi. Müftü Çakır, “Eğitim ve öğretim doğumdan ölüme kadar devam eden bir süreçtir. 4-6 yaş arası ise eğitim sürecinin temellerinin atıldığı ve karakter oluşumunun belirlendiği önemli bir zaman dilimidir. Bu anlamda, yapılan bu hizmeti çok değerli ve anlamlı buluyorum. Bu kurslarımızın açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Başarılarından dolayı burada eğitim gören çocuklarımızı, velilerini ve öğreticilerimizi de kutluyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI