Advert

TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞKANLIĞINA DR. MUHAMMET FATİH ÇOBAN ATANDI

Alaçam Toplum Sağlığı Merkezi Başkanlığı’na atanan Dr. Muhammet Fatih Çoban, görevine başladı.

TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ BAŞKANLIĞINA DR. MUHAMMET FATİH  ÇOBAN ATANDI

Yeni görevine başlayan Dr. Muhammet Fatih  Çoban, önceki Toplum Sağlığı Başkanı Dr. Radi Şen’e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Bizim mesleğimizde halkın sağlığı her zaman ön planda olmuştur. Halkın sağlığı için sorumluluk alanımda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Görev süresi boyunca ilçeye en iyi şekilde hizmet vermek için çalışacağım” dedi.

                Dr. Muhammet Fatih  Çoban, ilçede sağlık hizmetinin kesintisiz ve etkili bir şekilde yürütülmesi için mesai gözetmeksizin çalışmalarını sürdüreceklerini yetki ve sorumluluk sahalarında, önleyici sağlık hizmetleri, eczanelerin, aile hekimliklerinin denetimler ile halkı bilgilendirme çalışmalarını arttırarak devam etme çabası içerisinde olacaklarını sözlerine ekledi. 

                Dr. Muhammet Fatih  Çoban, sırasıyla, 2008 Kocaeli tıp fakültesi mezun olduktan sonra, 2008 2010 Van Başkale devlet hastanesi başhekim yardımcılığı, 2010 2016 Ankara il ambulans servisi sorumlu hekimliği, 2016 2019 Sağlık bakanlığı Ulusal zehir danışma merkezi hekimliği, 2019 2021 Ankara Çubuk aile hekimliği, 2021 2023 Siirt Baykan aile hekimliği, 2023  Alaçam toplum sağlığı başkanlığı görevine atandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI