Advert

MHP'DEN ECZACILARA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Muhammet Ergin ve Milliyetçi Hareket Partisi Yakakent İlçe Başkanı Muhammet Altun ile birlikte 25 Eylül Eczacılar gününde ilçemizde bulunan Eczaneleri ziyaret ederek karanfil hediye ettiler.

MHP'DEN ECZACILARA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Av. Arb. Muhammet Ergin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Yakakent İlçe Başkanı Muhammet Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Güven Dinç ve Selçuk Bolat ile birlikte Dünya Eczacılar Günü münasebetiyle ilçemizde hizmet veren, göz bebeğimiz sağlık destekçilerimiz eczacılarımız; Alaçam Eczanesi Kemal İslam ve ekibi, Bayrak Eczanesi Burak Bayrak ve ekibi, Gamze Eczanesi Gamze Oyar ve ekibi, Gülşah Eczanesi Gülşah Alkan ve ekibi, Şifa Eczanesi Hadi Uyar ve ekibi, Yılmaz Eczanesi Ali Yılmaz ve ekibi, Yeni Eczanesi Hasan Aydın ve ekibini karanfiller eşliğinde ziyaret edip anlamlı günde yalnız bırakmadılar.

                Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Muhammet Ergin, ziyaretlerde yaptığı konuşmada eczacıların insanların sağlık hizmetlerinden faydalanabilmesi için çok önemli bir rolü üstlendiğini söyledi. Ergin, konuşmasında “Eczaneler sağlık hizmetlerinin sorunsuz şekilde yürütülmesi ve vatandaşların bu hizmetlerden etkin şekilde faydalanabilmesi için önemli bir rol üstlenmekteler. Bu sebeple siz eczacılarımıza minnettarız.

                 Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Eczacılar gününüzü kutlar çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI