Advert

KAYMAKAM'DAN MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET

Alaçam Kaymakamımız Fatih Kayabaşı, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri ve muhtarlarla dernek binasında bir araya geldi.

KAYMAKAM'DAN MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET

Kaymakam Kayabaşı ziyaretinde, “Muhtarlarımızın yürüttükleri kamu hizmetini çok önemsiyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını ilk ağızdan dinleyip, onlara çözüm arayıp yardımcı oluyorlar.  Önemli bir kamu hizmeti yürütmekteler. Bir taraftan genel idarenin temsilcisi rolünü üstlenmişler diğer taraftan mahalli idareler ile birlikte çalışmak durumundalar. Bundan kendileri ile çok yakın temasta olacağız ve birlikte vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için gayret göstereceğiz.” dedi.

                Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez, “İlçemize atandığı günden itibaren her zaman yanımızda olan sorunlarımızı çözme noktasında bizlere destek olan Sayın Kaymakamımıza bir kez daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bizler muhtarlar olarak her zaman sizin direktifleriniz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

                Kaymakam Fatih Kayabaşı, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri'ne çalışmalarında başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI