Advert
Advert

AK PARTİ ALAÇAM SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

AK Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çİğdem Karaaslan Bafra'da Alaçam Lise Caddesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)'nin açılışına katıldı.

AK PARTİ ALAÇAM SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

AK Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çİğdem Karaaslan Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Ondokuz Mayıs, Bafra, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde, miting misali yoğun katılımla gerçekleştirdiğimiz Seçim Koordinasyon Merkezi açılışlarında bizleri coşkuyla karşılayan, Cumhur İttifakı’nın tabandaki en büyük destekçileri kıymetli hemşehrilerimiz ve teşkilat mensuplarımıza gönülden teşekkür ediyorum dedi.

             ‘’SKM açılışında konuşan AK Parti Genel Başkan yardımcısı Çiğdem Karaaslan şunları söyledi, Bu güne kadar Alaçam'ızın AK Partiye vermiş olduğu katkı ortada. Özellikle Cumhur ittifakı ile birlikte, bundan sonra Alaçam'ızın gücüne güç katacak yeni başarılar görmek istiyoruz. Biz liderimizden bir hedefi gerçekleştirdikten sonra her zaman önümüze başka hedefler koymayı öğrendik çıtayı hep yüksek tutmayı öğrendik ve gece gündüz demeden çalışmayı öğrendik diyen Karaaslan, özellikle kapı kapı gezen, o kapıların içine giren, orada soru işaretlerini gidermek için birlikte olan sohbet eden, o duyguyu paylaşan çok değerli kadın kollarımız, çok değerli gönüldaşlarımız bugünden itibaren 1 aylık bir süremiz kaldı kapı kapı dolaşmaya hazırmısınız, çocuklarımızı, eşimizi az göreceğiz biraz fedakarlık yapacağız bunlar için hazırmısınız" dedi.

            Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Türkiye için yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir bu 17 yılda Türkiye'de bu güne kadar hiç rastlanmamış şekilde büyük bir büyüme ivmesi gerçekleştirirken, büyük bir gelişmeyi gerçekleştirirken, bir yandan vesayit odaklarıyla, bir yandan da o karanlık odalarda kurulan kumpaslarla mücadele ettik. Bundan sonra cumhur ittifakından güç alıyoruz, bu gücü ancak sizin bize vereceğiniz güçle birlikte Ankara'ya taşıyoruz. Ve Ankara'da o zaman dünyaya dönüp sayın Cumhur Başkanımızın yaptığı karşısında daha dik duruyoruz" dedi.

            Daha sonra Alaçam AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan tarafından AK Parti Genel Başkan yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a Karakalem Resim hediye etti.

            Konuşmaların ardından, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhur İttifakı Alaçam Belediye Başkan adayı İlyas Acar, Ak Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan ile birlikte seçim koordinasyon merkezinin kurdelesini kestiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI