Advert

MHP İLÇE BAŞKANINDAN MÜFTÜLÜĞE ZİYARET

Camiler ve Din Görevlileri haftası ve Mevlid kandili vesilesiyle partililerle birlikte 6 Ekim Cuma günü İlçe Müftüsü Orhan Bal'ı makamında ziyaret ettiler.

MHP İLÇE BAŞKANINDAN MÜFTÜLÜĞE ZİYARET

Camiler ve Din Görevlileri haftası ve Mevlid kandili vesilesiyle partililerle birlikte 6 Ekim Cuma günü İlçe Müftüsü Orhan Bal'ı makamında ziyaret eden Alaçam MHP ilçe başkanı MHP İlçe Başkanı Av. Arb. Muhammet Ergin ve Yönetim Kurulu Üyeleri tüm din görevlilerin haftasını kutlayıp kandillerini  tebrik ettiler.

                Gerçekleştirilen bu ziyaret sırasında, İlçe Müftüsü Bal, yapılan faaliyetler hakkında konuklarıyla samimi bir sohbet gerçekleştirdi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkürlerini sundu. Ziyaretin ardından, MHP İlçe Başkanı Muhammet Ergin ve yönetim kurulu üyeleri Din Görevlilerinin "Mevlid-i Nebi Haftası ile 1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası"nı kutladılar. 

                Alaçam ile ilgili konuların değerlendirildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Müftüsü Orhan Bal, nazik ziyaretleri için MHP ilçe Başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI