Advert

EN TEMİZ SINIF BENİM SINIFIM

Haftanın en temiz sınıfı kupası ve her sınıftan birinci olan öğrencilere ödülleri takdim edildi.

EN TEMİZ SINIF BENİM SINIFIM

Alaçam Etyemez Alpaslan Gül İlk/Ortaokulunda Temiz Sınıf Temiz Okul Projesi kapsamında 2 -6 Ekim tarihleri arasında yapılan değerlendirme ile Haftanın En Temiz Sınıfı seçilen İlkokullarda 2 - A Sınıfı öğrencilerine, Ortaokullarda 5 - A Sınıfı öğrencilerine kupaları verildi.

                Alaçam Etyemez Alpaslan Gül İlk/Ortaokulu Müdürü Ayhan Şahin; Okulumuzda uygulanmakta olan projelerimizden biri de "EN TEMİZ SINIF BENİM SINIFIM" projesi kapsamında; projenin uygulanmasından sorumlu ekibimiz her hafta belli saatlerde sınıfları kontrol etmiş, önceden belirlenen kriterlere göre puanlamıştır. En yüksek puanı alan sınıflara en temiz sınıfa kupa verilmiştir. Haftanın en temiz sınıflarına verilen "Haftanın En Temiz Sınıfı Kupası" sınıflarda sergilenmektedir.

                Projemizin amacı öğrencilere temizlik alışkanlığı ve bilinci oluşturarak yakından uzağa çevresini temiz tutmak ve yaşanabilir bir çevre oluşturmak olarak ifade edilebilir. Bu kapsamda İlkokullarda 2 - A Sınıfı öğrencilerine, Ortaokullarda 5 - A Sınıfı öğrencilerine kupaları verildi. Birinci seçilen sınıfımıza ve öğretmenlerimize gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI