Advert

HEDEF YENİ MİLLİ SPORCULAR KAZANDIRMAK

19-20 Ekim Tarihleri arasında Ankara Kahramankazan ilçesinde yapılan Bocce Raffa Volo ve Petank Milli Takım Seçmelerine Samsun ilini temsilen Alaçamspor Bocce takımı katılacak.

HEDEF YENİ MİLLİ SPORCULAR KAZANDIRMAK

Ankara'da yapılacak Milli Takım Seçmelerine Alaçamspordan 8 sporcu katılacak. Milli takım seçmelerini kazanan sporcular 26-29 Ekim tarihleri arasında Antalya Kemer de yapılacak Uluslararası Bocce turnuvasında Türkiye'yi temsilen Türk milli takımı ile maçlara çıkacak.

                Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir Ankara Kahramankazan'da yapılacak Bocce milli takım seçmelerine aylarca süren yoğun bir antreman programı ile hazırlandık. Alaçam gibi küçücük bir ilçeden tek branşta 16 milli sporcu çıkarttık. İnşallah yeni milli sporcularda ülkemize kazandıracağız.

                Alaçamspor Bocce takımı sporcularından milli sporcu olup liseyi bitiren bütün sporcularımız üniversitede okuyor. Bocce sporu bu çocuklar için hem spor hem de meslek sahibi olmak için bir araç oldu.Alaçamspor Bocce ailesin 96 Lisanslı sporcusu bulunmaktadır. Bu köy çocuklarına desteğini esirgemeyen bütün herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI