Advert

ALAÇAM'DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Alaçam Cumhuriyet Meydanında Saat 10.00’da Atatürk Anıtı’na Muhtarlar Derneği tarafından çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

ALAÇAM'DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

Muhtar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez günün önemi anlamını belirten konuşmasında, “Bugün 19 Ekim Muhtarlar Günü. Gerçekten böyle bir günü muhtarlarımıza armağan ettiği için Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Devletimizin bizlere verdiği değeri, bizler de halkımızın hizmetine sunarak, onların yanında olarak ve onların hizmetine koşarak göstermemiz gerekiyor” dedi.

                Başkan Sönmez: Muhtarlık müessesesi siyasallaşmamış, daima çözüm ve hizmet odaklı çalışmıştır. Bu nedenle muhtar halkın gözünde Devlet, Devletin gözünde halktır. Halkımız ile devletimiz arasında köprü olduk, olmaya da devam edeceğiz diyerek sözlerine şöyle devam etti. Görevi başında şehit olan muhtarlarımıza ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Muhtar arkadaşlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlar, hizmetlerinin ve başarılarının devamını dilerim dedi.

                Atatürk Anıtı'ndaki programın ardından Muhtarlar Derneğinde Alaçam Kaymakamı Fatih Kayabaşı, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Aktaş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yaşar Görmez, Daire Amirleri ve Müdürleri, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Vedat Özyılmaz,  muhtarlar derneğinde muhtarlarla bir araya gelerek muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI