Advert

BOCCE TAKIMI SPORCUSU MERVE DENİZ MİLLİ TAKIMA SEÇİLDİ

19-20 Ekim tarihleri arasında Ankara Kahramankazan da Bocce Milli takım seçmeleri yapıldı. Seçmeler Sonucunda Alaçamspor Türk Milli Takımına 17. Sporcusunu Verdi.

BOCCE TAKIMI SPORCUSU MERVE DENİZ MİLLİ TAKIMA SEÇİLDİ

2 gün süren yoğun milli takım seçmelerinde Alaçamspor Bocce takımı sporcusu Merve Deniz Milli takım seçmelerini kazandı.

                Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan BOZDEMİR Alaçam gibi küçücük bir ilçeden Türk Milli takımına 17. Milli sporcumuzu veriyoruz. Alaçamspor Bocce takımı sporcusu Merve DENİZ 26-29 Ekim tarihleri arasında  Antalya Kemer de yapılacak Uluslararası bocce turnuvasında ülkemizi milli takım ile temsil edecek.

                Alaçamspor Bocce takımı sporcuları 8 yıl önce çok küçük yaşta Bocce sporu ile tanıştılar. Sporcularım sayısız Türkiye Şampiyonlukları ile 2018 yılında Balkan Şampiyonluğu, 2022 yılında Avrupa Şampiyonluğu kazandılar. Kazananadığımız bir Dünya Şampiyonluğu kaldı. Allahım inşallah onu da bize nasip eder. Bizim sporcularımız köy çocukları ve yoklukla mücadele ederek buralara geldiler. Hepsi ile gurur duyuyorum.  Bize destek olan herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI