Advert

MHP'DEN ESNAF ZİYARETLERİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Muhammet Ergin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçede bulunan çeşitli dallarda esnaflık yapan esnafları ziyaret ederek "hayırlı işler" dileğinde bulundular.

MHP'DEN ESNAF ZİYARETLERİ

Başkan Muhammet Ergin, her fırsatta gerek esnaf, gerek mahalle, gerek köy ziyaretlerinde bulunarak toplumun her kesiminden insanla hasbıhal ettiklerini belirterek şöyle konuştu: "Esnafımızla işleri hakkında konuşuyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Bizi ilgilendiren konularda bir ihtiyaçları varsa gerekli desteği sağlıyoruz. Bu bağlamda, üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz”

                MHP İlçe Başkanı Muhammet Ergin, yaptıkları ziyarette, esnafların ve vatandaşların kendilerini her zaman ki gibi sevgi ve muhabbetle karşıladıklarını ifade ederek, "Bugün ilçemizin ekonomisine katkıda bulunan esnaflarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum. Her birinin kazançlarının bereketli olmasını diliyorum. Sıcak ilgilerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI