Advert

VOLEYBOL TAKIMI İL ŞAMPİYONASINDA İLÇEMİZİ TEMSİL EDECEK

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında ilçemizde 11-13 Ekim 2023 tarihleri arasında Alaçam Kapalı Spor Salonunda voleybol turnuvası düzenlendi.

VOLEYBOL TAKIMI İL ŞAMPİYONASINDA İLÇEMİZİ TEMSİL EDECEK

Yapılan voleybol turnuvasında Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi erkek voleybol takımı ilk maçını Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 2-1  yenerek kazandı. İkinci maçını ise Şadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesini 2-1 yenerek genç erkekler kategorisinde ilçe birincisi oldu. İlçemizi Samsun’da Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi erkek voleybol takımı il şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştır.

                Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nurcan Bolat, “Beden Eğitimi Öğretmenimiz Cihat Akay ve erkek voleybol takımındaki öğrencilerimi tebrik ederim. Bu sene imam hatip lisesi öğrencileri birçok spor dalında yarışmalara katılacak, bu bizim için iyi bir başlangıç oldu. Onların ergenlik döneminde en az bir spor dalı ile meşgul olmaları için teşvik ediyoruz, ortamlar, fırsatlar sunmaya gayret gösteriyoruz. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Cihat Akay, milli sporcu ve okul sporlarında yetişmiş bir eğitmen, kendisi birçok alanda öğrencilerimizi yetiştiriyor. İlerleyen zamanlarda kendisinin birçok alanda okulumuzdan milli sporcu yetiştireceğine inanıyorum. Öğrencilerimize il şampiyonasında başarılar dilerim.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI