Advert

CUMHURİYETİN 100. YILINDA ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

Cumhuriyetimizin 100. Yılı münasebeti ile Alaçam İlçe Müftülüğü, Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Şehit Kadir Kara Anadolu İmam-Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından organize edilen program doğrultusunda Şehit Kadir Kara’nın mezarı başında Kuran-ı Kerim

CUMHURİYETİN 100. YILINDA ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

İlçe Kaymakamı Fatih Kayabaşı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yaşar Görmez, İlçe Müftüsü Orhan Bal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özkut,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Menekşe, Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nurcan Bolat, Osman Tural İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İsmail Karaçeşme, Kapaklı Mahallesi Muhtarı Sedat Topal, Şehit Kadir Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, şehit Babası ve yakınları ile beraber Şehit Kadir Kara’nın mezarını ziyaret edilerek İmam-Hatip Lisesi öğrencilerinin okumuş olduğu Kur’an-ı Kerimden sonra İlçe Müftüsü Orhan Bal’ın yaptığı duanın akabinde Şehit’in aile evi ziyaret edildi.

Şehit ve Gazi aileleri ile yakından ilgilenen Kaymakam Kayabaşı, şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize de sağlık ve sıhhat dileklerini iletti. Şehit ve Gazi ailelerinin herkesin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirten Kaymakam Kayabaşı, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin, canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların aileleri bizlere birer emanettir. Bugüne kadar her zaman onların yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI